





82 022 ₴
В набір входить: 1x Smart Home Panel + 8x Relay Module (13A) + 5x Relay Module (16A)
Характеристики
| Системна частота | 50Гц |
|---|---|
| Номінальний струм, А | 13.16 |
| Вихідна напруга | 240V |
| Розмір | 460 x 330 x 120 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Вага | 9 кг |
| Тип гарантії | Виробник |
| Максимальна резервна потужність | 3600 ВТ / 7200 ВТ |
| Максимальна енергія підключеного акумулятора | 21.6 кВт-год |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |