


Ціну уточнюйте
Модель представленого кислотного АКБ LPM 12 - 17 AH – це надійний в експлуатації пристрій, виготовлений із застосуванням сучасної технології AGM (Absorbent Glass Mat), що говорить про високі якісні та технічні характеристики акумулятора та його більш тривалий термін експлуатації. Головним завданням свинцево-кислотного акумулятора є безперебійне забезпечення техніки живленням.
Корпус акумулятора герметичний і виконаний із високоміцного пластику, завдяки чому відпадає необхідність у поточному експлуатаційному обслуговуванні пристрою.
При дотриманні правил експлуатації дана модель кислотного акумулятора зможе прослужити максимально тривалий термін, забезпечивши вашу техніку необхідним живленням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота | 166 мм |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина: | 180 мм |
| Ємність акумулятору | 17 А |
| Ємність акумулятора (А/год) | 17 |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Напруга акумулятора (В) | 12 |
| Тип акумулятора | AGM |
| Тип підключення | T2 |
| Ширина | 75 мм |