

Ціну уточнюйте
- deep cycle - модель глибоко розряду, не втрачає ємність при регулярних глибоких розрядах
- підходить для встановлення в квартирі, жилій кімнаті, не виділяє шкідливих парів
- з акумулятором 150 ампер котел працюватиме до 10год
- можна підключати до будь якого ДБЖ з правильною синусоїдою
- від нього можна заряджати телефон, живити роутер, ноутбук, холодильник (через інвертор 12-220)

Кожна батарея виготовляється за новітніми інноваційними технологіями та тестується індивідуально.
Акумулятори Ecobat виготовляються з гратчастими пластинами власного виробництва з товстими ячейками. Завдяки чому батарея також забезпечує найвищий холодний струм та ідеальне відновлення потужності після глибоких розрядів.
| номінальна потужність |
160.0Ah/8.0A (20hr, 1.75V, 25 ℃) 146.5Ah/14.65 A (10hr, 1.80V, 25 ℃) 125.0Ah/25.0A (5hr, 1.75V, 25 ℃) 83.4Ah/83.4A (1hr, 1.60V, 25 ℃) |


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECOBAT |
| Країна виробник | Голландія |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 150 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45.5 кг |
| Висота | 241 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Довжина: | 441 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Ємність акумулятора (А/год) | 150 |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Напруга акумулятора (В) | 12 |