Продавець Компанія "Стрім-Енерджі" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
45 відгуків
"Стрім-Енерджі"
+380 (50) 985-58-19
+380 (73) 417-02-71
+380 (66) 384-80-47

Мембранні насоси

Мембранные насосы купить

Мембранні насоси: особливості та основні види

Мембранні насоси – це об'ємне обладнання, дія якого заснована на комбінації зворотно-поступального руху діафрагми з гуми, термопласту або тефлону та запірних клапанів. Засувки, що беруть участь у перекачуванні рідини, встановлені з обох боків від мембрани.

Особливості діафрагмових насосів для перекачування

Помпи універсальні за своїми можливостями та сферами застосування. Використовуються у харчовій, нафтовидобувній, хімічній промисловості. Насоси перекачують рідкі, в'язкі середовища, абразивні речовини, великі частинки, густу масу та порошок, не порушуючи їх структуру. З їх допомогою можна подавати як делікатні продукти, так і їдке або токсичне середовище.

Внутрішні деталі не руйнуються від агресивного впливу кислот чи лугів, матеріали не окислюються і вступають у хімічну реакцію з речовинами. Такі характеристики мембранних насосів особливо необхідні в медичній та харчовій промисловості.

Переваги обладнання:

●       У діафрагмових насосів немає елементів, що обертаються, які часто виходять з ладу.

●       Не відбуваються протікання, оскільки в конструкції не застосовуються ущільнювачі та підшипники.

●       Продуктивність легко регулюється зміною кількості повітря, що подається.

●       Пожежна безпека – під час роботи обладнання не може виникнути іскра.

●       Насос не потребує підвищеного контролю оператора. Немає потреби у частому техобслуговуванні.

●       Компактний розмір і невелика вага полегшують транспортування та встановлення помпи.

Види діафрагмових насосів

Моделі відрізняються типами приводів. Використовується пневматична система чи електричний двигун. У мембранних насосів низька ціна. Їх підключають до компресора, що є джерелом стисненого повітря. Насоси з електроприводом коштують дорожче. Вони використовуються на підприємствах, де немає компресора.

Також розроблено спеціальні агрегати для подачі агресивних середовищ, хімічних та харчових продуктів. Ключовий фактор тут – матеріали.

Корпус обладнання виготовляють із таких матеріалів:

●     Алюміній – для переміщення нейтральних рідин з невисокою абразивністю.

●     Нержавіюча сталь – гігієнічна серія. Для кислотних та лужних середовищ, продуктів із високою абразивністю. Застосовуються у харчовій та фармацевтичній промисловості.

●     Пластик – для хімічно агресивних рідин та інших, що не потребують спеціальних умов.

Мембранні насоси з електроприводом 

Обладнання має такі характеристики:

● Замість пневматичного приводу встановлюється електричний двигун 380В.

●  Високий ступінь герметизації системи виключає втрату вмісту.

●  Устаткування може створювати безперервний потік або подавати продукт дозовано, що необхідно на деяких видах виробництва.

● Насос працює як при високому, так і при низькому тиску, що дозволяє використовувати його під багато завдань і для переміщення різних продуктів.

●  Нескладне очищення та простота в обслуговуванні.

● Економна витрата електроенергії.

Мембранний насос високого тиску

Обладнання перекачує холодну та гарячу воду в системах водопостачання, подає рідину на автомийках, застосовується на молочних фермах, для зрошення полів та інших завдань. Його особливість у тому, що помпа може подавати вміст під великим тиском.

Переваги:

●       Завдяки герметичності системи перекачуваний вміст не контактує з повітрям, не випаровується. Продукти не окислюються. У них не потрапляє пил та патогенні мікроорганізми.

●       Устаткування створює мінімальний шум і вібрацію, стійке до вогкості в навколишньому середовищі.

Мембранні хімічні насоси
Помпи переміщують хімічно активні, вибухонебезпечні та токсичні рідини. Вони можуть відкачувати корозійні гази та пари. Деталі, що контактують з кислотами та іншими агресивними речовинами, виконані з хімічно стійкого матеріалу, який не псується від впливу їдкого вмісту.

Завдяки повній герметичності системи обслуговуючий персонал захищений від шкідливих випарів. При експлуатації обладнання для переміщення агресивних середовищ не допускають різких змін температури на понад 20 градусів.

Харчовий мембранний насос

Устаткування відрізняється тим, що деталі, що контактують із продуктами, виконані з нержавіючої сталі aisi 316. Сертифіковані для харчової промисловості. Насоси перекачують рідкі, в'язкі середовища, із включеннями, густу масу, працюють із вмістом низької та високої температури.

Обладнання створює високий тиск чи плавно переміщує делікатні продукти. Його використовують при виготовленні молочної продукції, морозива, соків, вина, паштетів та ін. Помпи застосовуються на різних етапах виробництва від подачі сировини в обробку до переміщення готового продукту на пакувальну лінію.

Щоб придбати мембранний насос, надішліть нам запит. Ми підберемо обладнання для перекачування відповідно до потреб вашого виробництва. Пропонуємо насоси від перевірених виробників. Їхня якість перевірена на практиці.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner