Продавець Компанія "Стрім-Енерджі" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
45 відгуків
"Стрім-Енерджі"
+380 (50) 985-58-19
+380 (73) 417-02-71
+380 (66) 384-80-47

Шестеренчасті насоси

Різні типи шестеренчастих насосів для в'язких рідин

з внутрішнім зачепленням

із зовнішнім зачепленням

із сорочкою обігріву

 

Шестеренні насоси від компанії «Стрім-Енерджі»

Шестеренні насоси об'ємного типу (також відомі як шестеренчасті насоси) є одними з найпоширеніших видів обладнання для харчової промисловості. Вони використовуються для перекачування рідини шляхом обертання пари шестерень всередині корпусу насоса.

Основний принцип роботи шестеренчатого насоса полягає в тому, що дві шестерні, зазвичай зубчасті, розташовані у парі всередині закритого корпусу. Коли шестерні обертаються, рідина засмоктується від одного боку і виштовхується на інший бік насоса. Шестерні мають точну форму, що забезпечує герметичність між ними та корпусом насоса, утворюючи тим самим закриту камеру.

Шестеренні насоси

Перекачування в'язких і густих рідин різного класу (масла, нафтопродуктів, дизельного палива, меляси, меду, миючих засобів, мильних розчинів, харчових продуктів тощо) – основне призначення насоса шестеренчастого типу. Доступна ціна і високий ККД роблять покупку вигідною для будь-якого підприємства.

Компанія «Стрім-Енерджі» працює з найвідомішими українськими, італійськими і турецькими виробниками, що гарантують високу якість і тривалу безперебійну роботу виробленого ними устаткування.

 Ключові переваги:

  • простота конструкції (всього два рухомі елементи і одне ущільнення валу)
  • відсутність необхідності змащення рухомих частин
  • компактні габарити
  • невелика вага
  • стійкість до високих навантажень і тривалий термін експлуатації завдяки цим перевагам шестеренні насоси для відкачування масла, емульсії і рідини стали одним з найбільш затребуваних видів промислового обладнання.
  • доступна цінова політика

Особливості конструкції: шестеренні насоси відрізняються виконанням зубчастих коліс, які можуть бути з зовнішнім або внутрішнім зачепленням.

Шестеренні насоси з зовнішнім зачепленням

 

В обладнанні першого типу основним робочим елементом є циліндричні шестерні з прямими, шевронними або косими зубами. Такі моделі демонструють високу ефективність навіть при великому робочому тиску, відрізняються простотою експлуатації і універсальністю: насоси підходять для ПММ і масла, можуть перекачувати рідини з високим рівнем в'язкості, наприклад, меляса і сироп. Приклад ефективного насосного обладнання з зовнішнім зачепленням – модель ROVER BE-G 20 італійського виробництва, яку можна купити в нашому інтернет-магазині.

 

 

 

Конструкція шестеренчатого насоса з внутрішнім зачепленням трохи складніше. 

Шестеренні насоси з внутрішнім зачепленням

Дві шестерні – ведуча, яка має великий діаметр, і ведена, яка розміщується всередині неї. Такі моделі більш компактні, проте із-за конструктивних особливостей можуть створювати більш низький тиск, ніж моделі з зовнішнім зачепленням.

 

Висока ефективність: шестеренчаті насоси забезпечують стабільний потік рідини з високою ефективністю. Вони можуть нагнітати високий тиск та забезпечити велику продуктивність. Хороші також тим, що можуть перекачувати маленькі об’єми від 100л/год.

Компактні розміри: мають компактну конструкцію і займають мало місця. Зручні для використання в обмежених просторах.

Низький рівень шуму: Завдяки своєму конструктивному виконанню шестеренні насоси зазвичай працюють досить тихо, що є важливою перевагою в багатьох додатках.

Висока точність подачі: стабільна подача рідини з високою точністю, що робить їх ідеальними для застосування на виробництві.

Стійкість до агресивних рідин: Деякі моделі можуть працювати з агресивними рідинами, що спричиняють корозію матеріалів або рідинами з високим вмістом твердих часток.

Шестеренчасті насоси об'ємного типу широко застосовуються в різних галузях, включаючи сільське господарство, харчову, косметичну та хімічну промисловість, де потрібно надійне перекачування рідин.

Сфера застосування шестерних насосів:

Можуть перекачувати харчові в'язкі рідини:

мед, рослинна олія (соняшникова, рапсова, оливкова, амарантова, лляна, пальмова, кокосова), квасне сусло, цукровий сироп, глюкозно-фруктовий сироп, кондитерські жири, шроти, соуси, кетчуп, майонез, фруктові пюре, патока, меляса, гідрофуз, фуза

Технічні рідини:

дьоготь, бітум, нафтова олія, рідка гума, латекс, клей, парафін, каучук, емаль, герметика, смоли, полімери, полімерні розчини, наливні підлоги, мазут, фосватидні концентрати, відпрацьовані фритюрні олії

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner