Продавець Компанія "Стрім-Енерджі" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
45 відгуків
"Стрім-Енерджі"
+380 (50) 985-58-19
+380 (73) 417-02-71
+380 (66) 384-80-47

Гвинтові насоси

 

 Харчовий насос насос для харчових продуктів Густі та рідкі. Рослинна олія, мед, рідке тісто, сокові та томатні концентрати, молоко, згущене молоко
Харчові продукти
Густі та рідкі. Рослинна олія, мед, рідке тісто, сокові та томатні концентрати, молоко, згущене молоко
 
Продукти зі шматочками Бережне перекачування. Пивна дробина, повидло зі шматочками фруктів, морозиво з горішками, йогурти, сирне зерно, десерти з печивом
Продукти зі шматочками
Бережне перекачування. Пивна дробина, повидло зі шматочками фруктів, морозиво з горішками, йогурти, сирне зерно, десерти з печивом
 
насос для харчових продуктів харчові насоси Консерви та не текучі продукти Рибний, м'ясний фарш, тісто, заварка для тіста, кукурудза, горошок, тушонка, варена квасоля, соуси, супи з овочами. Гарячі рідини, розсоли зі спеціями
Консерви та не текучі продукти
Рибний, м'ясний фарш, тісто, заварка для тіста, кукурудза, горошок, тушонка, варена квасоля, соуси, супи з овочами. Гарячі рідини, розсоли зі спеціями
Технічні рідини Клей, лаки, фарби, наливна підлога, каучук, гума, картонно-паперове виробництво, мастила, бітум
Технічні рідини
Клей, лаки, фарби, наливна підлога, каучук, гума, картонно-паперове виробництво, мастила, бітум
 
  Абразивні середовища Пасти, скраби, засоби для чищення. Шлам, глинисті суспензії
Абразивні середовища
Пасти, скраби, засоби для чищення. Шлам, глинисті суспензії
 
Мильні та косметичні засоби Рідке мило, автомобільний шампунь, рідкі порошки, креми, емульсії.
Мильні та косметичні засоби
Рідке мило, автомобільний шампунь, рідкі порошки, креми, емульсії.

 

насос для харчових продуктів харчові насоси

Гвинтові насоси є ефективним обладнанням для перекачування в'язких рідин. Вони широко використовуються в різних галузях, таких як нафтохімічна промисловість, харчова промисловість, фармацевтична промисловість, нафтогазова та багато інших.

Особливістю гвинтових насосів є наявність гвинтового ротора, який здійснює перекачування рідини. Цей ротор має спеціальну форму, що дозволяє переміщати в'язку рідину по внутрішній камері насоса. Така конструкція забезпечує високий рівень ефективності і здатність насосів працювати з рідинами різної густини.

При виборі гвинтового насоса для в'язких рідин варто звернути увагу на наступні аспекти:

Матеріали насоса: важливо вибрати насос, який виготовлений з матеріалів, стійких до впливу перекачуваних рідин. Часто використовуються нержавіюча сталь або спеціальні полімерні матеріали.

Продуктивність насоса: повинна бути достатньою для забезпечення потрібного обсягу перекачування в'язкої рідини. Варто звернути увагу на максимальну в'язкість рідини, з якою насос може ефективно працювати.

Конструкція: гвинтові насоси можуть бути горизонтальними, вертикальними, шнеково-гвинтовими (для густих продуктів, наприклад фарш), бочкові та дозувальні. Правильно підібране обладнання дозволяє знизити знос і підвищити ефективність роботи насоса.

Температурний режим: врахуйте температуру рідини, з якою насос буде працювати. Деякі з них можуть змінювати свою консистенцію при зміні температури, тому важливо встановити матеріали, щоб насос працював в потрібному діапазоні температур.

Обслуговування та ремонт: наші насоси мають доступні запчастини. Регулярне обслуговування та потенційний ремонт можуть бути необхідними для тривалої та надійної роботи насоса. В будь-який час ви можете придбати статор чи ротор на заміну, уникнувши зупинки виробництва.

Загалом, вибір гвинтового насоса для в'язких рідин вимагає ретельного вивчення ваших конкретних потреб, характеристик продукту та вимог до процесу перекачування. Рекомендуємо звернутися до наших спеціалістів для отримання конкретних рекомендацій і консультацій.

Компанія "Стрім-Енерджі" забезпечить рішення для перекачування саме вашого продукту.

Що може перекачувати гвинтовий насос:

  • Рослинна олія, мезга, фуза, пивна дробина, меляса, йогурт, сметана, сгущене молоко, плавлений сир, фруктове пюре, соковий концентрат, джеми,. варення, дитяче харчування, зерновий творог, рідке тісто, дріжджі, мезофільна закваска, яйця, наповнювачі, шоколад, соуси, кетчуп, гірчиця, майонез.
  • Рідке мило, автошампунь, рідкий порошок, косметичні засоби, креми, гелі.
  • Клей, резина, каучук, латекс, герметика, фарба

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner