Продавець Компанія "Стрім-Енерджі" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
40 відгуків
"Стрім-Енерджі"
+380 (50) 985-58-19
+380 (73) 417-02-71
+380 (66) 384-80-47

Затвори дискові нержавіючі

Затвори дискові нержавіючі купити

Затвори дискові нержавіючі

Регулювати потоки робочих рідин на молокозаводах, пивоварнях, харчових, косметологічних і хімічних виробництвах допомагає затвор дисковий нержавіючий. Даний елемент є невід'ємною частиною трубопроводів. За допомогою поворотного механізму можна плавно регулювати потік рідини і керувати ним.

Використання заслінок сприяє підтримання необхідної температури в системі, концентрації робочої рідини та потрібного тиску. Виготовляється затвор поворотний з нержавіючої сталі марок aisi 304 і aisi 316, які дозволені для застосування в харчовій промисловості.

Конструкція дискових заслінок

Чудова альтернатива звичним кранів або магістральними вентилів. Виріб більш надійно в експлуатації і перевершує аналоги за якістю.

Представляє собою сталевий диск, який встановлюється перпендикулярно до потоку робочих рідин. Повертати на 90 градусів і зменшувати або збільшувати просвіт, контролюючи потужність потоку. 

Затвор поворотно-дисковий необхідний для складання магістралей, якщо потрібно досягти максимального ступеня герметичності. 

Конструкція пристроїв проста, матеріал виготовлення довговічний, а до того ж високий рівень зносостійкості дозволяє використовувати їх на різних трубопроводах.

Особливості виробів

На харчових підприємствах допускається застосування магістрального обладнання з підвищеними санітарними вимогами. Тому матеріалом при виробництві запірних механізмів є нержавіюча сталь марок aisi 304 і 316. У складі цих видів стали велика кількість нікелю. Він захищає проходять робочі рідини від окислення, не виділяє ніяких речовин і зберігає чистоту перекачується продукції. 

Також метали марок aisi 304 і 316 нейтральні до агресивних і слабо агресивних середовищ, хімічним складом рухаються по трубах речовин і температур робочої рідини. Материалом поворотной ручки тоже является нержавейка, что служит гарантией ее длительной работоспособности. 

Достоинств у изделия несколько:

  • обеспечивает хорошую герметичность;
  • большой выбор присоединительных размеров;
  • малый вес;
  • простота монтажа;
  • высокая прочность;
  • возможность оперативно перекрыть поток; 
  • недорогой ремонт.

Разделение нержавеющих дисковых затворов по типам

По способу соединения с трубопроводом выделяют следующие типы дисковых заслонок:

  • сварка-сварка;
  • резьба-резьба;
  • сварка-резьба.

Приварной вариант присоединения затвора к магистралям обеспечивает лучшую герметичность элементов оборудования. Соединение с помощью резьбы пользуется популярностью из-за быстрой установки. Соединение двух методов сварки и резьбы – это альтернативный вариант, совмещающий герметичность и возможность быстрого разъединения.

Также в классификации выделяют фланцевые, которые крепятся к фланцевым торцам, и межфланцевые арматуры, которые монтируются между фланцами трубопровода.

Выдерживает затвор дисковый давление в 10 бар. Управлять потоком можно при помощи пневмо-, гидро-, электропривода или в ручном режиме.

Монтаж и покупка

При покупке поворотно-дисковых нужно учитывать диаметр пропускного отверстия в дюймах. Прежде, чем приобрести затвор дисковый ду (50, 65, 100, 150, 80, 200, 300, 350), ознакомьтесь с характеристиками запорной арматуры.

Нарушения при монтаже приведут к снижению либо даже усложнению работоспособности трубопровода и сокращению срока службы изделия. 

На нашем сайте можно купить поворотно-дисковые затворы разных диаметров, типов крепления и брендов. Цена на запорную арматуру разного диапазона. Звоните, подберем подходящий для вас вариант.

Для заказа или при возникновении дополнительных вопросов обращайтесь по телефонам, находящимся в верхнем правом углу страницы. Звоните, будем рады помочь!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner