Продавець Компанія "Стрім-Енерджі" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
45 відгуків
"Стрім-Енерджі"
+380 (50) 985-58-19
+380 (73) 417-02-71
+380 (66) 384-80-47

Каналізаційні насоси занурювальні

Занурювальні каналізаційні насоси призначені для відведення стоків від житлових і виробничих об'єктів, комунального, промислового та сільськогосподарського сектору.

підібрати насос

Занурювальні каналізаційні насоси призначені для відведення стоків від житлових і виробничих об'єктів, комунального, промислового та сільськогосподарського сектору.

підібрати насос

Враховуючи специфіку середовища (наявність твердих і волокнистих включень, органічних відходів), насос для каналізаційних стоків повинен бути стійкий до засмічення.

Для цього застосовується кілька типів робочих коліс:

Каналізаційні насоси занурювальні

Вихрове робоче колесо:

Характеризується великим вільним проходом для рідини, що перекачується, що дозволяє безперешкодно проходити твердим частинкам і предметів.

Каналізаційні насоси занурювальні

Робоче колесо з подрібнювачем:

У разі утримання у каналізаційних водах твердих включень, (поліетилен, гума, жерстяні банки) і волокнистих матеріалів (ганчір'я, засоби особистої гігієни), насос для перекачування повинен мати ріжучий механізм або робоче колесо з ріжучою кромкою. Це дозволяє подрібнити включення для їх вільного проходу.

Промислові каналізаційні насоси відрізняються від побутових наявністю вбудованого датчика, який забезпечує відключення електродвигуна у разі підвищення напруги або перегріву. В результаті насос захищений від виходу з ладу.

 

Промислові каналізаційні насоси

Каналізаційні насоси занурювальні (КН) встановлюються в спеціальну ємність (каналізаційний колодязь), в яку надходять каналізаційні стоки. КНС працює безперервно повинна бути надійною і часто комплектується двома-трьома насосами.

Перший працює як основний, інший виконує функцію резервного і включається у разі виходу з ладу основного або коли підвищується рівень каналізаційних стоків. Робота насосів регулюється пультом управління з підключеними до нього датчиками рівня рідини у вигляді поплавців.

При великому вмісті в каналізаційних стоках щільних відкладень для запобігання злежуванню, рекомендується доповнювати станції занурювальний мішалкою. У першу чергу це стосується відходів життєдіяльності людини і тварин.

підібрати насос

Встановлення заглибного каналізаційного насоса:

При стаціонарному монтажі фекальних насосів в колодязі використовують автоматичну муфту, яка дозволяє легко піднімати і опускати насос для обслуговування. При цьому немає необхідності осушувати колодязь для спускання обслуговуючого персоналу. Насос за допомогою ланцюга закріпленою у верхній частині піднімається по напрямних труб і опускається вниз, надійно з'єднуючись з напірним коліном під власною вагою.

Автоматична муфта для каналізаційних насосів

кнс установка кнс установка

Основні характеристики для підбору заглибних каналізаційних насосів:

  • Продуктивність (кількість стічних вод, що надходять за одиницю часу)
  • Висота і дальність на які необхідно перекачати стічні води
  • Вид стічних вод

Для тривалої експлуатації обладнання, компанія Стрім-Енерджі рекомендує проводити підбір, встановлення та підключення кваліфікованими фахівцями, також це стосується обслуговування і ремонту.

Ми пропонуємо комплексний підхід - підбір та постачання заглибних каналізаційних насосів, згідно ваших вимог.

Схема каналізаційної насосної станції:

Схема каналізаційної насосної станції

Схема каналізаційної насосної станції

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner